با عنایت به نقش مهم رؤسای شعب بانکها در موفقیت و پیشبرد استراتژی ها و اهداف عملیاتی بانک ها در نیل به اهداف نهایی سیاست گذاری پولی و بانکی، مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران همواره کوشش نموده است علاوه بر برنامه­ های آموزشی بلند مدت و آموزش ­های کوتاه مدت تخصصی، در راستای اهداف و وظایف پژوهشی خود افزون بر "همایش های سالانه بانکداری اسلامی" و دیگر نشست های تخصصی، گردهمایی رؤسای موفق شعب بانک های کشور را همه ساله برگزار نماید.

تقویت مهارت ها و افزایش علمی و حرفه ­ای علوم بانکداری مورد نیاز رؤسای شعب، بحث و تبادل نظر میان رؤسای شعب در رابطه با انتقال تجربیات موفقیت آمیز آنان و نیز تجلیل از زحمات و تلاش های رؤسای شعب شبکه بانکی، از جمله اهدافی هستند که از برگزاری این گردهمایی دنبال می­ شود. در این راستا موسسه عالی آموزش بانکداری ایران "ششمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک ­های کشور" با شعار "بانک موفق، نوآوری در شعب" را در هفتم بهمن ماه سال جاری با حضور حدود 400 تن از مدیران ارشد نظام بانکی و رؤسای برگزیده شعب 28 بانک­ و موسسه اعتباری کشور در محل سالن همایش های موسسه عالی آموزش بانکداری برگزار کرد.

در این گردهمایی علاوه بر ارائه سخنرانی توسط برخی از مدیران عامل بانک­ ها و صاحب­نظران حوزه بانکی کشور، دو تن از رؤسای برگزیده نیز تجربیات ارزنده خود در سطح شعبه را ارائه نمودند. در پایان نیز با اهدای لوح تقدیر و تندیس به روسای منتخب توسط مدیران ارشد بانک مربوطه از این عزیزان تقدیر و قدردانی شد.

 

 

 

 

 
 
  

سخنرانان و عناوین سخنرانی

دریافت فایل

سخنرانی جناب آقای محسن سهل­ آبادی

عنوان سخنرانی: تهدیدات و آسیب های امنیتی فرا روی بانکداری

سخنرانی جناب آقای حسن معتمدی، مدیر عامل محترم بانک اقتصاد نوین

عنوان سخنرانی: الزامات مقرراتی و نظارتی بانک مرکزی در ارتباط با شعب بانکها

سخنرانی جناب آقای محمد رضا ساروخانی، معاون محترم امور سرمایه گذاری و بین الملل بانک سینا

عنوان سخنرانی: آثار و پیامدهای برجام بر عملکرد شعب بانکها و تبیین نقش و جایگاه شعب در شرایط فعلی

سخنرانی اول رئیس برگزیده شعب

عنوان سخنرانی: ارائه تجربه مفید در اداره امور شعب

سخنرانی دوم رئیس برگزیده شعب

عنوان سخنرانی: ارائه تجربه مفید در اداره امور شعب